Dortmund “rešio” Klopa za pet minuta! (VIDEO)

65

Jasno, poraz ba pripremama ne znači ništa, tim pre što je prvak Evrope bio bez Firmina, Alisona, Salaha i Manea, ali problemi u odbrani su bili vidljivi.

Klop je meč nazvao prvim testom u sezoni, Pako Alkaser je načeo Redse već nakon tri minuta.

Hari Vilson je izjednačio do poluvremena, a onda na startu drugog dela, za pet minuta, Dortmund je postigao dva gola nakon loše reakcije odbrane Liverpula, Dilejni i Jakob Brun Larsen su pogodili mrežu Redsa. Na kraju, sa bele tačke Bruster nakon prekršaja nad Benom Vudburnom postavlja konačnih 3:2.

To je prvi poraz Liverpula, prilika za popravni je već sutra u Bostonu, na “Fenvej Parku” igraju sa Seviljom