Novakova totalna dominacija u Tokiju, titula bez izgubljenog seta! (VIDEO)

Tanjug/AP Photo/Koji Sasahara
35
Kako je odigrao čitav turnir, Novak Đoković se na isti način predstavio i danas u finalu turnira u Tokiju, gde je rutinski, bez ikakve neizvesnosti, savladao Australijanca Džona Milmana sa 2:0, po setovima 6:3 i 6:2, posle jednog sata i 10 minuta igre.
U prvom setu presudan je bio brejk koji je Đoković napravio u četvrtom gemu kada je poveo sa 3:1, u narednom gemu na svoj servis je dodatno uvećao prednost i do kraja seta nije dozvolio rivalu da vrati rezultatsku neizvesnost.
U drugom setu Novak još ubedljiviji, poveo je sa 4:0, uz dva brejka prednosti i već tada je šampionsko slavlje moglo da se priprema.
Đokoviću je ovo jedanaesta titula na turnirima u Aziji, a priliku da taj niz nastavi imaće već naredne nedelje na Mastersu u Šangaju.