LE – Raspršeni snovi Partizana na Teatru snova, ali se “crno-beli” nisu obrukali!

14
Fudbaleri Partizana doživeli su poraz u 4. kolu Lige Evrope na Old Trafordu gde je Mančester junajted slavio sa 3:0.

Držao se Partizan u uvodnim trenucima meča, delovao prilično kompaktno, Rašford jeste pogodio posle nekoliko minuta igre, ali je gol opravdano poništen zbog ofsajda.

Nakon toga, odgovorili su i “crno-beli” istom merom, nažalost i sa istim ishodom – ofsajd pozicija u kojoj se našao Sadik.

Ređale su se prilike Junajteda potom, pokušao je Rašford u nekoliko navrata, a odbranu gostiju probio je Mejson Grinvud nakon asistencije Rašforda u 22. minutu igre.

Reprezentativac Engleske je bio najopasniji i u nastavku meča, dominaciju domaće ekipe je nakratko prekinuo Suma udarcem pored gola, ali “crno-belima” nije bilo spasa u 33. minutu.

Nakon greške Uroševića, Antoni Marsijal je odličnim solo-prodorom stigao do Stojkovića i rutinski ga savladao.

Francuz je nakon toga mogao do još jednog pogotka, probali su i Rašford i Jang, ali do odlaska na odmor nije bilo promene rezultata.

Usledio je dosta mirniji period meča bez velikih šansi, Ole Gunar Solskjer je pružio priliku i nekim mladim igračima, a Savo Milošević je u igru ubacio Tošića i mladog Filipa Stevanovića.
Pred Partizanom je sada težak zadatak ukoliko želi da prezimi u Ligi Evrope.