Izvukao se Partizan u Zaplanjskoj!

21
Slavlje Partizana na “krovu”.

Ekipa Sava Miloševića je uspela da se izvuče pod pritiskom Voždovca, na kraju je slavila sa 1:2 (0:0).
Bilo je od samog starta sa dosta tempa, crno-beli su krenuli nešto ozbiljnije ka golu Voždovca, a u 12. minutu najbolja šansa. Asano je izašao jedan na jedan sa Ilićem, ali je šutirao pravo u njega u 12. minutu.

Od 20. minuta nešto bolja igra Voždovca, Stojčev je propustio dobru šansu u 24. minutu, crno-beli su vratili preko Lazara Pavlovića u 33. minutu kada se ofanzivni fudbaler Partizana nije snašao najbolje.

Na samom kraju poluvremena domaći su tražili penal, nakon što je lopta pogodila Uroševića u ruku, ali je sudija odmahnuo rukom.

Ulaskom Filipa Stevanovića došlo je do bolje igre Partizana, a u 57. minutu nova šansa za crno-bele. Strahinja Pavlović je šutirao glavom pored stative, a onda u 62. minutu gol u mreži “Zmajeva”.

Šćekić je iskoristio veliku gužvu, šutirao glavom i pogodio za 0:1!

Voždovac je samo dva minuta kasnije mogao da vrati egal, ali nije Stoisavljević iskoristio kolosalnu šansu, sa dva metra je promašio gol Stojkovića. Kazna je odmah stigla.

Matić je preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora uspeo da savlada Ilića za velikih 0:2.

Domaći su uspeli da smanje rezultat veoma brzo. Igrao se 69. minut kada je Stojčev opalio po golu, pogodio i dao domaćima nadu da mogu makar do izjednačenja. Voždovac je pritiskao Partizan, Lasickas je imao novu šansu, ali su se crno-beli izvukli.