Ana Ivanović zablistala u narandžastoj haljini, na licu nema ni TRUNKE ŠMINKE, a komplimenti se samo nižu! (FOTO)
Bivša teniserka Ana Ivanović objavila je fotografiju na Instagramu na kojoj pozira sređena u narandžastoj kreaciji zbog koje je dobila brojne komplimente.
Naime, Ana je zablistala u haljini sa dubokim šlicem uz koju je onela visoke potpetice, a osmeh nije skidala, piše “Nova.rs”.
View this post on Instagram
Linija joj je i dalje savršena, te je očigledno da redovno trenira, a kako deluje, na licu nema ni trunku šminke.
„Da li ste znali da je narandža simbol raspoloženja, radoznalosti i kreativnosti? Dakle, dozvolite mi da vam danas unesem malo pozitivnosti“, poručila je ona uz fotografiju.
Upravo zbog ovakvog izdanja, Ana koja se inače retko sređuje i uglavnom objavljuje fotografiju na kojima je bez trunke šminke i u sportskoj garderobi, bivša teniserka je dobila pregršt divnih komplimenata.
„Prelepa si!“, „Jako mi se dopada ova haljina na tebi“….