Holivudske dive koje žele dostojanstveno da STARE: 18 glumica koje su rekle NE plastičnim operacijama! (FOTO)

Foto: youtube/printscreen
233

Kada se govori o nekoj holivudskoj lepotici ne prestaje da se licitira sa brojem plastičnih operacija koje je uradila ne bi li izgledala mladoliko. A mnogi su skloni da kažu – šta će, posao je takav, Holivud ne prašta.

Ipak, postoje žene koje se ne boje starenja, rekle su “ne” botoksu i odlasku pod nož, a pri tom i dalje nižu velike filmske uspehe.

Predstavljamo vam 18 lepotica iznad 50 godina, diva, žena koje su dostigle zvezde u svojim karijerama, koje nemaju nijednu plastičnu operaciju i ponosne su na činjenicu da su prirodne lepotice.

18. Izabela Roselini

U jednom od svojih intervjua, glumica je rekla da se nikada neće podvrgnuti estetskoj hirurgiji. Za mladolik izgled jede organsku hranu i koristi dobre kreme za lice.

17. Šeron Stoun

Šeron vežba 4 do 5 puta nedeljno i kupuje drogerijske kreme za lice. U jednom intervjuu glumica je tvrdila da nikada nije imala plastičnu operaciju.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

16. Bruk Šilds

Glumica i bivša manekenka priznaje da je isprobala botoks, ali joj se rezultat nije svideo. Ona se plaši da će s estetskom hirurgijom izgledati kao Džoker.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brooke Shields (@brookeshields)

15. Salma Hajek

U različitim intervjuima glumica je rekla da nikada nije bila na plastičnoj operaciji.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

14. Džodi Foster

Džodi Foster smatra da moderno društvo tera žene da se transformišu prema modnim standardima. Glumica se protivi plastičnoj hirurgiji i ne boji se bora.

13. Endi Mekdauel

Sigurna je da joj nisu potrebni ni botoks, ni fejslifting. Ona jednostavno brine o svojoj koži i vodi zdrav način života. A na Kanskom festivalu se pojavila neofarbane kose sa širokim osmehom.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andie Macdowell (@andiemacdowell)

12. Ema Tompson

Glumica je zajedno s Kejt Vinslet i Rejčel Vajz osnovala Britansku ligu protiv kozmetičke hirurgije. Ema injekcije botoksa naziva “ludim”. Ne preporučuje ih nikome.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mindy Kaling (@mindykaling)

11. Sigurni Viver

Nedavno je glumica rekla da joj se sviđa starenje i da u borama ne vidi ništa strašno.

10. Loren Haton

Top model 70 -ih ponosna je na svoje bore. Loren izgleda veličanstveno zahvaljujući kokosovom ulju koje koristi od svoje 22. godine.

9. Hale Beri

Glumica tvrdi da nikada nije bila na plastičnoj operaciji. Ljubitelj je sporta te često na svom Instagramu deli fotografije sa svojih treninga.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

8. Sindi Kraford

Top manekenka brine se o svojoj koži i redovno vežba. Sindi voli maske za mikrodermoabraziju, kreme za sunčanje i hidratantne proizvode.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford)

7. Džulijen Mur

Tvrdi da ne mari za starenje. Glumica se bavi jogom i voli kardio vežbe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sehnaz Özden (@s.sehnazozden)

6. Meril Strip

Uvek kaže da se protivi plastičnoj hirurgiji. Njen pogled dokazuje da su žene poput finog vina: s godinama postaju sve bolje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meryl Streep (@merylstreep)

5. Sisi Spejsek

Nikada se nije okrenula plastičnoj hirurgiji, ali kaže da nije protiv retuširanja fotografija.

4. Sofi Marso

Ova francuska glumica nikada nije drastično promenila svoj izgled.

3. Izabel Iper

Ona graciozno stari. Njena tajna sjajnog izgleda je kombinacija visokokvalitetne šminke i elegantne odeće.

2. Žilijet Binoš

Francuska glumica se često ruga botoksu i implantatima za dojke. Ona preporučuje da pijete više vode kako biste izgledali sjajno.

1. Viktorija Rufo

Meksička glumica i zvezda TV serije “Simply Maria” voli prirodnu lepotu. Na svom Instagramu bez žaljenja objavljuje svoje fotografije bez filtera, piše Brightside.

Izvor Stil.kurir.rs
Takođe će vam se svideti

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More