Kratka i jasna izjava Zvezdinog trenera posle pobede u Ljubljani

380

Košarkaši Crvene zvezde sačuvali su maksimalan učinak i zabeležili sedmu pobedu u ABA ligi pošto su kao gosti savladali Olimpiju sa 83:60.

„Odigrali smo dobru utakmicu, svih 40 minuta. Mislim da su svi igrači dali svoj učinak da na kraju izgleda da se dobilo lako.
Olimpija je pružila otpor u prvom poluvremenu, pokušala da odigra čvrsto u odbrani i dobro u napadu. Mislim da smo odigrali dobrih 40 minuta i da smo zasluženo pobedili“, rekao je Tomić.

Crveno-beli narednu utakmicu igraju u sredu, protiv Monaka u Evrokupu, dok će u narednom kolu ABA lige dočekati ekipu Mornara iz Bara.